Kupno schodów jesionowych

Kilka lat temu udało nam się z mężem kupić działkę budowlaną. Teraz krok po kroku budowaliśmy własny dom. Ponieważ mieliśmy bardzo dużą rodzinę, a działka była niewielka, musieliśmy postawić dom piętrowy. W związku z tym w nieruchomości musiały znaleźć się schody. Już na kilka miesięcy przed ich budową zastanawialiśmy się z mężem, jakie będą najlepsze. Według projektu miały to być długie, kręte schody, dlatego musieliśmy zdecydować się na trwałe i wytrzymałe schody, wykonane z solidnego tworzywa.

Gdzie w Kłodzku kupię schody?

jesionowe schody kłodzkoW końcu po dłuższym zastanowieniu, doszliśmy z mężem do wspólnej decyzji. Uznaliśmy, że najlepsze będą dla nas jesionowe schody Kłodzko to miejscowość, w której bardzo szybko udało nam się znaleźć cenionego i znanego producenta schodów, który oferował takie produkty. Siedziba jego firmy mieściła się niemal w samym centrum Kłodzka, blisko naszego miejsca zamieszkania, dlatego nie wahaliśmy się już dłużej i natychmiast udaliśmy się na miejsce. Trafiliśmy tam na bardzo dobrego doradcę, który zapewnił nas, że jest to dobry wybór. Przede wszystkim dlatego, że drewno jesionowe jest niezwykle wytrzymałe i trwałe. Charakteryzuje się ono naprawdę wysoką jakością oraz odpornością na działanie wilgoci. Szczególnie w pierwszych latach po postawieniu nieruchomości jest to bardzo ważne. Nie ukrywam, że to było dla nas istotne, jednak jeszcze ważniejsze było to, że drewno jesionowe, które świetnie nadaje się jako budulec schodów posiada delikatną, ciepłą barwę, która idealnie pasuje do jasnych, domowych wnętrz. Zostaliśmy także zapewnieni, że schody jesionowe są niezwykle odporne na ścieranie się i powstawanie drobnych uszkodzeń mechanicznych. Producent daje na to prawie dziesięcioletnią gwarancję. Wobec tego wszystkiego nie wahaliśmy się już dłużej. Zdecydowaliśmy się natychmiast je zamówić. Już kilka dni później zjawiła się w naszym przyszłym domu ekipa, która zabrała się za mierzenie wszystkiego i dopasowywanie materiałów pod budowę schodów, które już wkrótce miały stać się przejściem między jednym a drugim piętrem nieruchomości.

Bardzo szybko przekonaliśmy się, że to była dobra decyzja. Schody prezentowały się naprawdę estetycznie i były solidnie, precyzyjnie wykonane. Okazało się, że najważniejsze jest dla nas to, że odpowiednio zaimpregnowane i polakierowane drewno nie jest śliskie przez co schodzenie po tych schodach jest dla nas bezpieczne. Takie jesionowe schody pięknie się prezentują i absolutnie nie myślę o tym, aby przykrywać je wykładziną.