Najlepszą nauką języka jest skok na głęboką wodę. Czasem dosłownie. W otoczeniu Morza Śródziemnego, na malowniczej Malcie, jednej z najpiękniejszych wysp na świecie. Urokliwe miasteczka i krajobrazy tej wyspy zapewnią nam odpowiedni relaks podczas intensywnej nauki. Piękne plaże wprawią nas w wakacyjny nastrój.

Malta – kurs językowy i wakacje w jednym

kursy językowe maltaMówi się, że dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym. Na przykład kurs językowy z wypoczynkiem. Na rynku dostępnych jest coraz więcej tego typu wyjazdów, a polskie biura językowe upodobały sobie Maltę. Ta piękna, nieduża wyspa na Morzu Śródziemnym oferuje niezapomniane atrakcje. Piękne plaże i malowniczo położone miasteczka są idealnym miejscem na wypoczynek od wielkomiejskiego zgiełku. W takim otoczeniu będziemy mieli idealne warunki do nauki. Kursy językowe Malta i ty. Sam lub z rodziną. Do południa intensywna nauka, później czas na zwiedzanie i wypoczynek. Kąpiele w ciepłym morzu, zabawa na mieście albo miłe rodzinne popołudnie z dziećmi, spływ łodzią jednym z najpiękniejszych szlaków obok Błękitnej Groty. Malta jest pełna atrakcji turystycznych, tych nowszych i starszych. Możemy znaleźć tu obiekty prehistoryczne, rzymskie ruiny oraz piękne kościoły i pałace. Po intensywnej nauce języka obcego możemy wybrać się na spacer po imponujących fortyfikacjach, z których niektóre przetrwału aż 500 lat albo po pięknych ogrodach takich jak Ogrody Hastings. Znajdziemy tam też tematyczne parki rozrywki, np. Popeye Village. Całodniowa wizyta z dziećmi w parku rozrywki (w dniu wolnym od nauki, nie zapominajmy, po co tam przyjechaliśmy) zapewni dawkę pozytywnej energii na resztę wyjazdu. Dzieci będą zachwycone. Malta jest też aktualną Europejską Stolicą Kultury. Z tej okazji organizowana jest cała masa festynów i zabaw. Jest to miły sposób na spędzenie popołudnia po nauce języka obcego. Możemy też od razu sprawdzić swoje umiejętności językowe prowadzać konwersację z lokalnymi mieszkańcami i turystami odwiedzającymi wyspę. Wyjazd na Maltę da nam optymalne połączenie pożytecznej nauki języka obcego i relaksującego wyjazdu do pięknego miejsca.

Pamiętajmy, że rezerwacji wyjazdu najlepiej dokonać dużo wcześniej. Mamy wtedy pewność optymalnej ceny. Zainteresowanie kursami językowymi odbywającymi się za granicą wciąć rośnie. Wybierając wyjazd tego typu zapewnimy sobie niezapomniane wrażenia. Połączymy miło spędzony wyjazd wakacyjny z nauką języka obcego. Wyjdzie nam to na dobre. Wrócimy bogatsi o wspomnienia z pięknego miejsca i o nowe umiejętności.