Niezależnie od wieku jedno jest pewne-każdy z nas kocha naklejki. Kojarzą się nam one z beztroskimi czasami dzieciństwa, kiedy to kolekcjonowaliśmy je, wymienialiśmy się z rówieśnikami oraz uczestniczyliśmy w swego rodzaju rywalizacji, która wyłaniała posiadacza najlepszych naklejek na osiedlu. Choć dla dorosłych czasy te minęły, a technologia poszła drastycznie do przodu to faktem jest, że naklejki nadal robią furorę, zwłaszcza wśród młodszych dzieci i młodzieży, którzy wykorzystują je na bardzo różne sposoby

Naklejki z żywicy poliuretanowej

naklejki żywiczneOstatnio prym wiedzie jeden, specyficzny rodzaj naklejek. Są to naklejki żywiczne.  Zapewne sama nazwa przeciętnemu Polakowi nic nie mówi. Otóż są one produkowane z żywicy poliuretanowej. Mogą mieć dowolny kształt, rozmiar i dowolny nadruk. Naklejki żywiczne mogą być nawet wypukłe! Wszystko zależy od pomysłu osób projektujących ten produkt. Co ciekawe, obecne czasy pozwalają nam samym stworzyć własny projekt takich naklejek. W Internecie, ale także stacjonarnie, dostępnych jest wiele punktów, które w swojej ofercie mają projektowanie i wydruk na życzenie klienta. Jest to doskonała opcja dla osób wymagających, które nie mogą znaleźć odpowiednich nalepek, które spełnią ich oczekiwania. Kosz takiej usługi nie jest wysoki, jak się zazwyczaj każdemu wydaje. Często znaczna część osób sądzi, że jeśli coś jest projektowane i wykonywane na zamówienie to na taką „zabawę” trzeba wydać znaczną sumę pieniędzy. Nic bardziej mylnego! Faktem jest, że w przypadku niektórych produktów taka sytuacja może mieć miejsce, ale naklejki żywiczne nie zaliczają się do tej grupy. Sama gotowa naklejka jest niesamowicie trwała w porównaniu z tradycyjnymi, znanymi nam wszystkim, naklejkami papierowymi. Z żywicznych nalepek nadruk nie ściera się tak szybko, a sama naklejka jest bardziej odporna na zgięcia i przedarcia. Warto również wspomnieć, że naklejki żywiczne prezentują się o wiele bardziej efektownie oraz zwracają szczególną uwagę wielu osób. Jeśli do owej nalepki dodamy wypukłość to staje się ona przedmiotem pożądania wielu młodych osób.

Z powodów wymienionych wyżej wynika, że naklejki żywiczne są doskonałą alternatywą dla standardowych naklejek papierowych. Ich popularność coraz szybciej rośnie i ta tendencja nie zamierza ulec zmianie. I nic w tym dziwnego. Zalety tego rodzaju naklejek są niezaprzeczalne, a sam fakt, że można je projektować według własnego uznania za niską cenę czyni je idealną zabawą! Co ważne, dzięki technologii można uzyskać naklejki żywiczne w postaci wypukłej. Warto więc przyjrzeć się tematowi i może sprawić swojemu dziecku taką frajdę?